Wizualizacje budżetu – kolejne spotkania

Zobacz budżet Kalisza

To prawie finał! W czasie spotkań z mieszkańcami podsumujemy projekt “Liczy się miasto”, bliżej omówimy infografiki i przedstawimy internetową mapę inwestycji miejskich.

Spotkania odbędą się 9 czerwca w Centrum Interwencji Kryzysowej (ul. Graniczna 1) oraz 10 i 26 czerwca w Cafe Calisia.pl (Al. Wolności 6). Wszystkie spotkania rozpoczynają się o g. 18; pierwsze jest organizowane dla przedstawicieli rad osiedli, dwa kolejne będą otwarte dla wszystkich kaliszan.Opowiemy szerzej o projekcie i jego poszczególnych etapach, w tym o konstrukcji budżetu i dostępie do informacji publicznej.

Prelegentami będą Kalina Michocka, Mikołaj Pancewicz i Marek Tworek z Kaliskiej Inicjatywy Miejskiej. Projekt z infografikami po raz pierwszy zaprezentowali w ratuszu, 28 maja, po trzecim posiedzeniu Kaliskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

“Liczy się miasto” zakończy się jesienią. Powstają rekomendacje dla Urzędu Miasta stworzone m.in. na podstawie wypełnionej przez mieszkańców ankiety. Zapraszamy do wypełnienia.

liczy_sie_miasto_plakat_czerwiec-e1401217403575

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>