Rozdajemy publikację!

Publikacja Liczy sie miasto01Przedstawiamy podsumowanie naszej pracy nad pierwszą edycją “Liczy się miasto”. Opisaliśmy i zilustorwaliśmy kolejne działania podjęte podczas społecznego “liczenia” budżetu. Piszemy m. in. dlaczego zajęliśmy się budżetem, skąd wziął się obywatelski monitoring, jak monitorować i oraz jakie rezultaty przyniosła nasza praca.

Broszura przeznaczona jest dla tych, którzy chcą poznać obywatelski monigoring budżetu jako narzędzie aktywizacji obywatelskiej i dowiedzieć się jak wykorzystać je w swoim mieście lub gminie.

Dzielimy się swoim doświadczeniem i udostępniamy materiały, na których pracowaliśmy. Wszystko co znajdziecie w publikacji można bezpłatnie przetwarzać, kopiować i modyfikować (więcej o warunkach licencji w dziale: Do pobrania).

Publikację można ściągnąć w formacie PDF, MOBI i EPUB a także orzymać ją od nas w wersji papierowej. Zainteresowanych prosimy o wysłanie wiadomości na e-mail: info@liczysiemiasto.pl wraz z adresem do wysyłki.

Publikacja Liczy sie miasto04

Publikacja Liczy sie miasto03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>