Podsumowanie

Podsumowujemy projekt Liczy się miasto – przez ostatnie trzy tygodnie na Głównym Rynku w Kaliszu można było oglądać wystawę Liczy się miasto, pokazującą wizualizacje budżetowych danych. Na wykresach umieściliśmy m.in. porównania budżetów w Kaliszu, Koninie i Ostrowie Wielkopolskim oraz dane z budżetu Kalisza. Mapa kaliskich inwestycji jest cały czas dostępna pod adresem: www.mapa.liczysiemiasto.pl. Znajdziecie na niej wszystkie planowane na ten rok inwestycje m.in. drogowe, mieszkalne, dotyczące edukacji i zieleni. Pozostałe wizualizacje budżetów Kalisza i Konina są cały czas dostępne na naszej stronie.

Przygotowujemy również publikację oraz zapraszamy na konferencję z udziałem holenderskiego partnera, którą odbędzie się pod koniec września (szczegóły niebawem). W publikacji znajdzie się opis wszystkich działań podjętych w czasie trwania Liczy się miasto. Chcemy, aby nasze doświadczenia okazały się pomocne dla innych miast, które zdecydują się przeprowadzić obywatelski monitoring budżetu.

Poniżej wizualne podsumowanie z czerwcowych spotkań, podczas których omawialiśmy wyniki “Liczy się miasto”. Dziękujemy serdecznie za udział w spotkaniach i komentarze, dotyczące projektu.

Liczy się miasto: podsumowanie from Liczy się miasto on Vimeo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>