“Liczy sie miasto” na seminarium w Rosji

Z dużą przyjemnością informujemy, że 20 czerwca zaprezentujemy “Liczy się miasto” podczas seminarium regionalnego Moskiewskiej Szkoły Edukacji Obywatelskiej, które odbędzie się w Sterlitamak (Baszkiria, Rosja). Seminarium skierowane jest do młodych liderów reprezentujących organizacje pozarządowe, przedstawicieli samorządu lokalnego, instytucji naukowych i edukacyjnych, mediów, przedsiębiorców, koordynatorów projektów społecznych i kulturalnych.

Udział “Liczy się miasto” w projekcie jest możliwy dzięki Fundacji Edukacja dla Demokracji, która współpracuje MSEO w ramach projektu „Samorządność i obywatelskość – doświadczenie współpracy polskich i rosyjskich liderów”.

Cieszymy się ogromnie z możliwości przedstawienia projektu rosyjskiej publiczności. Po powrocie, rzecz jasna, zdjęcia i szczegółową relacja!

Jedno przemyślenie nt. „“Liczy sie miasto” na seminarium w Rosji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>