Liczą się inwestycje – Kalisz

Plakat spotkania, dot. inwestycji

Kaliska Inicjatywa Miejska zaprasza na spotkanie z przedstawicielami miejskiego Wydziału Rozbudowy Miasta i Inwestycji oraz Zarządu Dróg Miejskich.

Spotkanie w Cafe Calisia. pl (al. Wolności 6) będzie miało miejsce w środę, 22 stycznia i rozpocznie się o godzinie 18.00.

Kaliski zespół “Liczy się miasto” monitoruje część budżetu związaną z inwestycjami. Wyboru działu dokonaliśmy na podstawie wyników ankiet, na które odpowiedziało ponad 150 osób. Spotkanie na temat kaliskich inwestycji ma być okazją do zadawania pytań. – Zależy nam na tym, aby mieszkańcy mieli okazję do zapoznania się z podstawowymi informacjami dotyczącymi struktury inwestycji czy kryteriów ich doboru. Ze względu na to, że znacząca część miejskich pieniędzy przeznaczana jest na inwestycje drogowe, oprócz przedstawiciela wydziału inwestycji zaprosiliśmy także przedstawiciela Zarządu Dróg Miejskich – mówi Monika Frątczak z KIM.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp na spotkanie jest (jak zawsze) wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>