KONIN: Justyna Król

plakat_lsm_A2_Konin

Jak zaangażować mieszkańców w projekty zwiększające partycypację w naszych miastach? Jak przyciągnąć ich uwagę? Jak sprawić, żeby to co ważne dla nas było ważne dla wszystkich?

O tym na spotkaniu, pt. “Innowacje społeczne, partycypacja, komunikacja” opowie Justyna Król z The United Nations Development Programme. Wszystkim zainteresowanym przedstawi kilka społecznych akcji realizowanych przez UNDP, które zakończyły się sukcesem, wspólnie będziemy mogli się zastanowić jak zaadoptować chociaż część tych pomysłów na konińskie i kaliskie warunki.

Spotkanie z naszym gościem 15 lutego o godz. 15.00 w sali 207 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Przyjaźni 1 w Koninie.

Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny. O kolejnych spotkaniach, zaproszonych gościach i proponowanych tematach już niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>